HAKKIMIZDA

Çizmeci Grup temelleri 1950'li yıllarda toptan ve perakende kumaş satışı ve konfeksiyon ürünleriyle ticaret hayatına ilk adımlarını atmıştır.
Çizmeci markasını, farklı sektörlerde tanıtmak adına 1992 Yılında Renault Mais yetkili satıcılığı ile ilerlerken 1995 yılında inşaat ve iletişim sektörünün gelişimini göz önüne alarak Çizmeci İnşaat ve Çizmeci Telekom'u hayata geçirmiştir.
GSM sektöründe Vodafone ve Avea'nın Anadolu Yakası & İzmit distribütörlüğü ile yoluna devam eden firmamız, Çizmeciler Gıda ile Ülker Grubu Anadolu Yakası distiribitörü olarak hizmet vermekle şirket zincirinde büyümüştür.

Adım adım büyüyen grubumuz Çizmeci İnşaat olarak İstanbul'un çeşitli semtlerinde münferit binalar inşa etmiştir. 2011 yılında Çekmeköy Taşdelen' de ÇİZMECİ KONSEPT (190 Daire) projesine başlanmış ve ilk iki etabı 144 dairede oturum 2015 yılında başlanmış, 3.etap ile genel teslimatı Nisan 2017 de sağlanmıştır.
Yine 2014 Yılında mülkiyeti şirketimize ait olan Çekmeköy Taşdelen'de 4 blok 156 Dairelik ÇİZMECİ METROPARK temelleri atılmış , Haziran 2016 sonu teslim edilmiştir. Ve eş zamanlı olarak, 2015 yılında ise Taşdelen'de ormana komşu yüksek konumu ile 3 blok 160 daireli ÇİZMECİ ORMANPARK projemiz hayata geçmiş olup, 1.etap 88 daire 2017 Nisan, 2.etap 74 daire 2019 yılı teslimi edilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Çizmeci İnşaat ; profesyonel ekip ruhu ve ödünsüz kalite anlayışıyla, insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan yeni projelerini geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekle sizlere hizmet vermekten onur duyar.

 


Mimar
Alaeddin CİZMECİ