7 Ocak 2016 - markakonutlar.com

7 Ocak 2016 - markakonutlar.com

Estetiğin ve Konforun Adı...

Anadolu Yakası'nın yükselen bölgesi Çekmeköy - Taşdelen'de Çizmeci Gruba bağlı Çizmeci İnşaat tarafından yapılan; her zevke her bütçeye hitap edebilecek, farklı mimarisi ve kusursuz tasarımı ile eksiksiz teslim edilecek Çizmeci Metropark Taşdelen Metro istasyonuna 50 metre mesafedeki konumu ile sizi hayallerinize taşıyor.

Çizmeci Metropark 5.850 m2 alan üzerinde 1.400 m2 bina kullanım alanında %70 yeşil alan korunarak 4 bloktan oluşan, doğa konseptinde eşsiz bir yapıya sahip. Projede toplam 156 daire olup 4 blok ve her katta 4 daire bulunacak şekilde tasarlanmıştır. Her daire modern mimarinin 'insan-konfor-estetik' odaklı yaklaşımı doğrultusunda; malzeme seçiminden renk uyumuna kadar tepeden tırnağa özenle hazırlanıyor.

Eğitim, ticaret, alışveriş ve teknoloji merkezlerinin ortasında bulunan Çizmeci Metropark; radyel temel üzerine inşa edilmiş depreme dayanıklı, peyzaj mimarisi ve özel iç-dış mimarisiyle her geçen gün değer kazanan yüksek yatırımı olan gözde bir bölgede yükseliyor.

Proje içerisinde açık havuz, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odaları, yürüme alanı, çocuk oyun alanı, 156 araçlı kapalı otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Lokasyon olarak Şile sahile 20 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 25 dk, Taşdelen metro istasyonuna 50 mt, 3.köprü bağlantı noktasına 5 km, Boğaz Köprüsü & FSM Körüsü 20 km, Üsküdar 21 km ve Kadıköy'e 25 km uzaklıkta yer alıyor.

 

http://www.markakonutlar.com/Cizmeci-Metropark-Tasdelen--Cizmeci-insaat-projesi-13272